| DenimM a întrebat:

Pana acum am avut abonament de mobil de la Telekom, iar azi mi s-a terminat abonamentul (a expirat), intrebarea mea este urmatoarea:
Acum daca mi s-a terminat abonamentul, pot baga pe cartela credit normal si sa-mi activez extraoptiuni, adica sa-mi ramana tot numarul asta de telefon, iar eu sa incarc lunar cat am nevoie pentru o optiune aleasa?
Multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa suni la ei cu o luna inainte ca acum ti-au reinnoit abonamentul. Acum poti suna la ei si vei mai plati o luna abonamentul.