| Pichakchiu a întrebat:

Dacă am telefonul Galaxy A52 S 5G, atunci când îl încarc cu credit, ce opțiune sa bag? Eu băgăm pana acum,, Mobil nelimitat,, și avea 4 G, cam asa...
Ar trebui sa bag alta opțiune?
Menționez și ca schimb cartela din vechiul telefon în el.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti baga linistit aceeasi optiune, daca esti multumit cu ea.

| Crackman a răspuns:

Pai ala ca l 35 de lei ai net nelimitat, 5 g nu este wow peste 4

| GeorgeGamer790 a răspuns:

Din cate stiu, in Romania nu prea exista cartele prepaid cu internet 5G. Mergi in continuare pe 4G sau fa abonament la Vodafone cu 5G.
Bafta!