| sKoLL a întrebat:

Salutare TPU, stiti cumva cum por sa trec de la ios 6 la 5.1.1, am un iphone4S fara jailbreak.

1 răspuns:
| Eidriana a răspuns:

Nu poti. Daca nu ai shsh-uri salvate nu ai cum. Crede-ma am incercat jumate de an sa trec de la ios 5.0.1 la 4.3.5 si nu am reusit nicicum. Am cautat peste tot pe net si orice incercam nu mergea deoarece nu avea shsh-urile. Cand am trecut la 5.1.1 am reusit sa trec inapoi la 5.0.1 deoarece m-am invatat minte.