| costinbuze a întrebat:

Va deranjez și eu cu o mica întrebare. De curând mi-am achiziționat un Samsung galaxy a9 2016 versiunea făcută doar pentru chinezi și japonezi. Nu are magazin play, doar cel de la Samsung și nu ma lasă să descarc Facebook WhatsApp etc. Am înțeles ca lor le este interzis sa folosească asemenea aplicații. Va rog sa îmi spuneți cum pot să-l criptez sau sa îmi recomandați un GSM care poate sa îmi facă ceva la softul telefonului care sa meargă sa folosesc magazin play normal sa pot descarca aplicațiile menționate mai sus. Dau fundă celui ce ma ajuta. Multumeac

1 răspuns:
| Tuderlus a răspuns:

Https://ro.aptoide.com/ descarca aplicatia asta si de aici poti descarca Jocuri care sunt si pe Magazin Play Facebook/Messenger/WhatsApp tot ce vrei tu are tot ce gasesti si pe Magazin play
In cat despre GSM nu se ocupa cu asa ceva pentru ca nu are licenta platita la Magazin Play de acea nu ai drept la Magazin Play.