| HelpMer2016 a întrebat:

Bună seara tuturor...am o problemă cu Magazin Play... când vreau să descarc aplicații mi se descărca după la instalare îmi ia vreo 5minute și după îmi da erroare. întrebarea e cadc nu mi se pot instala aplicațiile.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca memoria interna(a telefonului)e plina e clar ca nu incape ce descarci tu.

| AndyKama a răspuns (pentru darrio2007):

Ai citit textul?

| darrio2007 a răspuns (pentru AndyKama):

Eu da.Tu? Cauta o solutie daca stii.

| AndyKama a răspuns (pentru darrio2007):

Mai citeste inca o data si nu mai sari ca tapu'! Respect!

| AndyKama a răspuns:

Salut.Spune te rog despre ce telefon este vorba...

| HelpMer2016 explică:

Memorie am. Cum sa postez și poza să vedeți?

| HelpMer2016 explică:

Și telefonul este un "ALLVIEW" nu stiu exact ce model sau etc.

| AndyKama a răspuns (pentru HelpMer2016):

Ok,cel mai probabil e nevoie sa faci o resetare a telefonului.
Este posibil de asemenea sa fie nevoie de un update al Android, dar pana nu stiu modelul nu iti putem confirma ori infirma.

| HelpMer2016 explică:

Așa îmi scrie

Aplicația nu poate fii instalată

(numele aplicației) nu poate fii instalată. Încercați din nou, iar dacă problema persista, obțineți ajutor pentru remedierea acesteia (cod de eroare:504)