| KaPy2 a întrebat:

Voi ce telefoane ați alege dintre Nokia 5250 și Nokia asha 300
Spuneți și de ce, care e mai bun mai rezistent, dau funda!

Răspuns Câştigător
| KaPy2 explică (pentru CoxOno):

Deci care ti se pare mai tare?
de ex asa pe 1 si 5250 pe 2, am vazut ca asa are camera de 5 iar 5250 de 2, o parere, cu vorbele tale, te rog

| CoxOno a răspuns (pentru KaPy2):

La 5250 bateria de Li-Ion 1000 mAh battery (BL-4U) /2 megapixels CPU 434 MHz
la Asha 300 Li-Ion 1110 mAh battery (BL-4U)/5 megapixels CPU 1 GHz

eu merg pe Asha 300. /mica diferenta e ca 5250 are display full Touchscreen 2.8 inches
iar Asha 300/ 2.4 inches

| KaPy2 explică (pentru CoxOno):

Mulțumesc frumos! happy

6 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu l-as alege 5250 http://bit.ly/Y6UY67

Motive:

-Camera 5mp
-Arata bine
-Are radio
-Senzor de proximitate
-Baterie buna

| CoxOno a răspuns (pentru maryusmono):

Maryusmono zici ca ai alege 5250 dar ai pus linkul de la Nokia-300-asa! rectifica

| maryusmono a răspuns:

Vroiam sa spun Nokia 300 scuze