| Thatsnotmyname a întrebat:

Hello, TPU!
Am o altă întrebare, legată tot de telefoane. Am ales câteva, și anume: Nokia Asha 302, Nokia Asha 303 (dar nu sunt sigură :d), Nokia Asha 201, Nokia x2-01, Nokia C3. Puteți să-mi spuneți pe care l-ați alege dintre acestea, excluzând modelul Nokia Asha 303?
Eu nu mă pricep foarte bine și sincer, consider că toate ar fi ok, însă am nevoie doar de unul. laughing

Mulțumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Intre Asha 201 Si 302 - 302 Arata Mai Bine, Camera Mai Buna.

Intre Asha 303 Si Asha 302 - 303 E Mai Bun - Ecran Mai Mare, Touchscreen, E Mai Usor, Memorie Interna Ceva Mai Mare

As Alege 302