| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să vă adresez o întrebare, dacă mă puteți ajuta. Am un telefon LENOVO A6000. Îl am de vreo 4 luni, și am o problemă la el. De când l-am cumpărat, când activez wi-fi-ul, nu imi vin notificările la aplicații. Trebuie să intru pe fiecare în parte. La fel și cu facebook messenger, trebuie sa il las deschis in fundal, dacă vorbesc cu cineva, să îmi poată venii mesajele. Vă rog foarte mult să mă ajutați. Ofer fundă! happy

3 răspunsuri:
| Tarcea_Nicoleta_1979 a răspuns:

Asta nu e o problema....asta e sistemul de la LENOVO

| ThedarkMen69 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari si sa setezi ora si data si vr funda

| ThedarkMen69 a răspuns:

TRebe sa intri in setari si sa setezi ora si data.