| MihaiPavel21 a întrebat:

Salutare tuturor! Am început de acum o oră să mă joc noul concurs/noua campanie celor de la Vodafone cu Mistery Box... Când am deschis prima dată cutia am primit cartonașul 7 cu vulpea...Ce vreau să știu este să îmi spuneți cum să am rank-ul mai mare ca să nu mai primesc 1 Mistery Box pe zi, măcar să deschid 2 sau 3 pe zi, deci cum fac asta?

1 răspuns:
| Mihaimihai1234 a răspuns:

Pe fiecare zi vei deschide cate o cutie din mistery boxul, eu mai am nevoie de 2 cartonase din fiecare dar...sunt slabe sansa sa mai mi le de-a asa ca, un sfat iti pot da, deschizi cate o cutie in fiecare zi dupa ora 00:00