| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Am niște zgârieturi pe folie de pe ecranul telefonului. Există soluții pentru a face să dispară acele zgârieturi? Sau să schimb pe o folie de sticlă fiindcă e Mao eficient?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta, fiindca folia este acolo tocmai ca sa protejeze ecranul telefonului.
O poti scoate doar ca sa o inlocuiesti cu alta protectie.
Daca nu ai geam sau alt fel de protectie, lasa folia acolo, ca iti protejeaza ecranul.

| marin1988 a răspuns:

Dacă folia de protecție e zgâriată și nu-ți place cum arată, nu prea ai ce face decât să o schimbi cu o folie nouă. Asta în cazul în care e zgâriată doar folia.