| king5151 a întrebat:

Am spart ecranul telefonului si incepe sa palpaie si sa faca niste culori gen mov, cu dungi etc la un interval de 5-6 ore, dar am folie de sticla pe el. Sa fie oare folia de sticla sau trebuie sa schimb ecranul cu totul?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cel mai intuitiv e sa scoti folia de sticla ca sa-ti testezi ipoteza. Eu iti garantez ca ti-a murit ecranul.

| nevermind1234 a răspuns:

Folia de sticla e transparenta si nu emite lumini de nici un fel. Mai mult ca sigur este ecranul. Dar la ce prețuri are inlocuirea unuia, mai bine schimbi telefonul.