| VyouLee a întrebat:

Salutare tuturor, am un telefon Orange Zali şi vreau să-mi pot filma ecranul. Am găsit o aplicaţie, dar ca s-o pornesc am nevoie de root-drepturi. Am downloadat cîteva aplicații, care ar fi trebuit să-mi rooteze smartphone-ul, dar nu mergeau, scria "rooting failed ". Mă ajută cineva să găsesc o programă care să-mi dea root drepturi pentru dispozitivul meu?

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Daca ii faci root, pierzi garantia si exista destule riscuri

| VyouLee explică (pentru njohn):

Stiu asta, dar am auzit ca sunt si programe cere nu necesita root, stii vreo una?

| njohn a răspuns (pentru VyouLee):

Androidscreencast

| VyouLee explică (pentru njohn):

Eu vreau o programa care sa lucreza fara calculator, fara nimic
Adica ai instalat-o in telefon, ai pornit-o si apesi un buton oarecare, apoi intri in joc iar el filmeaza
Intelesu-m-ai?