| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Pe viitor mă gândesc să achiziționez un telefon pliabil Samsung Galaxy Z Fold 3. Sunt interesat de părerile voastre, cei care aveți sau ați avut un model de Fold. Aș dori să îmi spuneți partea lor negativă cât și pozitivă, există riscul să se defecteze mai rapid sau este un accesoriu pus bine la punct? Este confortabil în buzunar?

3 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Stie ce zice:
https://www.youtube.com/watch?v=zT1cTTzRi_8
Galaxy Z Fold 3 - What was Samsung Thinking!?
Mrwhosetheboss 10.8M subscribers

| FredericChopin a răspuns:

Nu e bun fiindcă are display-ul Dinamyc Amoled și în timp strica ochii plus ca camerele îs slabe foarte slabe mai ales pe fata și nu are nici loc de Micro SD acum decizia e a ta în fine ca să NU IEI TEAPA ferifica pe wwwgsmarena.ro acolo intri și îți cauți telefonul și îi vezi toate plusurile și minusurile

| Adrianadrian2855 a răspuns:

Adică să iei ceva ce-ți place și să meargă și îți recomand o folie de protecție sau o husa