| PurpleKusH a întrebat:

m-am gandit sa imi achizitionez un Samsung galaxy s3 neo parerea mea e ca e bun e si dual sim dar vreau sa aud si parerile voastre in cunostinta de cauza si mai ales parerea voastra a celor care aveti sau ati avut acest model

ma intereseaza daca merita sa dau banii pe el dupa specificatii eu zic ca da insa pt cei care aveti telefonul sau lati avut cum se misca ia comenziile rapid sunteti multumit de el cum se misca in jocuri cum face pozele etc...?

multumesc anticipat dau fundaa

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Este bun dacă nu ai cine stie ce pretenții este perfect

| maozedoor a răspuns:

Salut,
S3 neo isi fcae treaba de bani pe care ii dai pe el, tu decizi:
http://bit.ly/1l7NL3f

| Ady_Rotaru_1990 a răspuns:

Nu am avut s3 neo, dar am avut 2
S4 si acum am un s6 edge, sincer s4 a fost bun per total dar s3 neo nu stiu ce sa zic.Pare vechi atat ca soft si ca procesor. Daca tu crezi ca e bun si te incadrezi cu bugetul laughing