| blaugranu a întrebat:

Salutare tuturor. vreau si eu o parere buna.am un S3, si am unele probleme cu bateria/incarcator nu stiu sigur ca incarca f greu si se opreste din incarcat la un moment dat(desi nu e full).si am zis sa il repar si mi-am bagat picioarele ca ma costa 1 mil.si ce am zis, daca nu am bani de S4, sa imi iau alt S3, dar cu ochiu a inceput sa imi faca un Note2 avand in vedere ca are un pret apropiat de S3.desi stiu ca S4 le devanseaza pe amandoua, dar cand nu ai "malai" asa e laughing deci ce sa fie, tot S3 sau ma mut pe Note2?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cred ca marea diferenta ar fi dimensiunea. Daca vrei un S3 sau unul usor mai mare precum o paleta de ping-pong...

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Eu mi-as lua Samsung galaxy s3 pentru ca este mai mic

| Rebeca21121 a răspuns:

Galaxy Note 2.