| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am o problema nu stiu de ce nu se incarca bateria de la aparat foto am Nikon Cool pix si l-am bagat la incarcat si l-am tinut toata noaptea si tot nu sa incarcat ce o fi avand?

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Bateria cred ca e deja slaba, poti sa ii chimbi sau vezi ca poate e de vina incarcatorul, daca da, schimba incarcatorul.
bafta.

| BulDog555 a răspuns (pentru Vichtory):

Pune limba pe acumulator acolo unde sunt mufele,daca te pishca un pic, nu e de la acumulator, la fel fa si cu incarcatorul.Nu te teme, nu mori :d nu te va zgiltii.

| BogdăneI a răspuns:

Pai probabil s`a stricat incarcatoru` ca bateria nu cred. intreaba si tu pe la din astea de aparate foto unde poti sa mergi cu el sa vada ce are mai exact tongue

| 66666666666666 a răspuns:

Poate e de vina, incarcatorl s-au nu face vreo mufa contactsad nu ai garantie nimica la el?