| Stein_Patrick_1994 a întrebat:

Salutari! Am un ZTE Blade V6, functionau toate bine pe el pana acum. Daca deschid Snapchatul, in 3-4 secunde imi da mesajul "Din pacate Snapchat s-a oprit" Am incercat sa scot versiunea beta, am sters date, cache, am repornit telefonul dar tot nu merge. Cineva un raspuns bun care ma ajuta? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sorin_6068 a răspuns:

Șterge aplicația apoi intra cu esexplorer și șterge tot ce a mai rămas de la snap bifează să îți arate și fișiere ascunse apoi instalează din nou snap

| RayVagos a răspuns:

E de la server, nu ești singurul căruia nu-i merge, în toată lumea se întâmplă asta. Încearcă totuși să oprești netul și să intri așa.