| Ovidiu03 a întrebat:

Salutari cum pot sa mi dau seama daca problema este la IOS. Iphone-ul nu gaseste retelele wifi doar daca sunt aproape de ele, daca sunt mai departe de exemplu in alta camera nu le gaseste. De unde imi pot da seama daca este de la IOS pentru ca aceasta problema a aparut dupa ce mi-am facut update la IOS (parca). Ce pot face in aceasta privinta?

1 răspuns:
| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

Pai dezinstaleaza update-ul facut si lasa-l pe cel original ios sau instaleaza ios-ul pe care le-ai avutsau cauta pe cineva care se pricepe la instalarea ios-uri! Funda?