| Jellyfishh a întrebat:

Saluut.. Am si eu un Samsung galaxy s duos, si as dor sa stiu cum se face screenshoot pentru ca eu nu reusesc nici cum. Am vazut mai multe intrebari de genul si raspunsuri in care scria sa tin apasat 2, 3 secunde pe tasta inapoi si dupa pe tasta de acasa. Dar nu am reusit, si as vrea sa stiu ca poate se face altfel pe telefonul meu. Daca puteti sa imi raspundeti as fi recunoscatoare

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe butonul de volume down/up ( nu mai stiu pe care exact ), butonul home si pe cel on/off big grin.

2 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Stiu o aplicatie in Google Play, "Screenshot". E usor de folosit, misti telefonul sau setezi la cate secunde sa faca poza.