| Atti12 a întrebat:

Samsung A70 sau Huawei P40 lite?

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

P40 lite

| Mariamarrya a răspuns:

Huawei P40 Lite!

| AmsiUitat a răspuns:

Iphonehappy, am folosit mult Samsung, nu ma judeca ca nici mie nu imi place iphone așa ca brand dar sistemu de operare e foarte bun nu se blochează deloc. In schimb de Hawai nu prea stiu multe?

| Yohei a răspuns:

Huawei P40 lite clar!
Cameră foarte bună, clar peste A70
A70 poate avea probleme cu pixelii ecranului
Deci mai bine mergi pe P40 lite!
Cu plăcere!

| Sofer a răspuns:

Categoric Huawei.

| cristian112233 a răspuns:

Buna, recomand cu drag Huawei P40 Lite, este foarte reusit din toate punctele de vedere, eu sunt mai mult decat multumit plus ca are un pret foarte bun

| gelu1970 a răspuns:

Eu nu sunt fan Samsung însă dintte cele două aleg A70.
Dacă tu crezi că poți folosi un telefon fără play store, fără gmail, fotos, drive, maps, you tube, etc, poți merge pe Huawei.

| Jare1795 a răspuns:

Îți recomand P40 lite, se mișcă foarte bine și face poze bune