| Jopkj a întrebat:

Samsung Galaxy A13 cand primeste one ui 6? (va primi cu siguranța stiu)
Dar Samsung a12 sm-a127f va primi one ui 6 ca asta am auzit dar nu sunt sigur SI daca primeste cand va primi?
Vreau sa raspundeti neaparat. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca vrei sa raspundem neaparat, na, ia de-aici:

https://eu.community.samsung.com/......-p/8494907

| 47red a răspuns:

A13 e posibil sa primeasca pe la finalul lui decembrie, in caz contrar va primi prin ianuarie/februarie pentru ca nici pe a14 nu a aparut inca. Din pacate a12 nu va primi, singurele modele din seria Ax2 compatibile cu android 14 au fost a52/a52 5g/a52s si a72. Eu pe A34 am primit la sfarsitul lui noiembrie ca idee de reper. E posibil sa fie un mic delay si tinand cont de operator sau daca il ai liber de retea.