| StoienicăSorin a întrebat:

Spunet-mi si mie ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy s3 si Samsung galaxy s4! ca am auzit ca se-ul e mai bun dar acum nu stiu... sa imi spuneti voi. cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Chrysstian a răspuns:

S4 deoarece are mai multa memorie Ram (1 GB vs. 2GB), procesorul este mult mai mare si mai puternic(Quad-core 1.4 GHz vs. Quad-core 1.9 GHz, cel de pe S3 este produs de Samsung, iar cel de pe S4 este produs de Qualcomm, care mi se pare ca este cel mai mare producator la nivel mondial de procesoare pentru terminalele mobile, din cate stiu), camera are mult mai multe functii smart..., 8 MP vs. 13 MP, Display-ul este Full HD, in timp ce S3 are doar un display HD, ce au in comun sunt functiile utile dar si inutile, iar S4 are mai multe functii utile! Funda!

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| 1Q a răspuns:

Cumparati S4 ca e mai performant decat S3 si are mai multe functii, si o sa te si tina mult fara sa inceapa sa mearga greoi eu tot S4 am si sunt multumit

| LamaIeEe a răspuns:

Eu zic s4 deoarece dste mai now si are mai multe updateuri

| Anonima29071 a răspuns:

S3 şi S4 sunt cam la fel. Le-am avut pe ambele, şi sincer dimensiunea si camera difera. Ambele sunt bune.

| LTAA a răspuns (pentru Anonima29071):

... la S4 mai aduaga memoria RAM (+1 GB fata de S3) si Update-ul la Android 4.4 (Kitkat).