| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Samsung galaxy express 2 sau Samsung galaxy core 2? Care este mai bun si de ce, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Eu zic sa iti iei Express, ca si performanta pot spune ca sunt cam la acelasi nivel, amandoua au ecran de 4.5 inch, amandoua au camera de 5MP,
insa bateria dureaza mai mult timp la Express, din punctul meu de vedere el arata mai bine si are mai multa memorie interna(Express=8 GB, 1.5 GB RAM; Core=4 GB, 768 MB RAM).
Inca un detaliu important care te va ajuta sa il alegi pe Express este viteza, el avand 42 Mbps, iar Core avand 21 Mbps.

Sper ca te-am ajutat! ^_^

1 răspuns:
| Levelstar a răspuns:

Samsung galaxy express 2 este mult mai smecher in realitate. sunetul este super si arata de milioane fata de galaxy core 2