| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy Gio sau Samsung Galaxy mini 2?

Răspuns Câştigător
| EMike a răspuns:

Galaxy S4, glumesc. Galaxy Mini2 e bun, am avut inainte sa am S3 Mini si chiar m-a multumit, gasesti huse pentru el de toate felurile, sunetul se aude binisor si ai si o camera multumitoare. Salutare!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu as alege 100% Samsung Galaxy mini2.
De ce?
Pentru ca are un prieten si e multumit de el.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Samsung Galaxy mini 2
Pe curând!

| LorenaTheway a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2. happy

| Frank51 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 100% pentru ca are acelasi pret cu Gio, dar este de 3 ori mai bun http://www.phonearena.com/....../6928,5171

funda?

| Cata1919 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio

| Wehrmacht a răspuns:

Eu am avut Glaxy Gio(din pacate l-am pierdut).Nu am avut nici o problema cu el.Bateria tinea cam 5 zile fara net.