| MetalBoy10 a întrebat:

Samsung Galaxy Grand Neo Plus sau Samsung Galaxy Core Prime? Argumente

Răspuns Câştigător
| catalingradofficial a răspuns:

Recomand telefonul Samsung Galaxy Grand Neo Plus, deoarece:
- are o diagonala display de 5.0 inch, pe cand amsung Galaxy Core Prime are una de 4.5 inch
- are o tehnologie wireless mai variata de 802.11 b/g/n Wi-fi direct
- are o capacitate mAh de 2100, celalalt telefon avand una de 2000
- are dublu sim, adica poti introduce doua cartele in telefon, celalalt telefon neavand
Un avantaj care il are telefonul Samsung Galaxy Core Prime si nu il are Galaxy Grand Neo Plus este NFC. Poti afla mai multe despre NFC aici: http://playtech.ro/2014/ce-trebuie-sa-stim-despre-tehnologia-nfc/
Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core Prime 4G deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!