| TuElEA a întrebat:

Samsung Galaxy s (680lei) Vs Allview a5 duo ( 550lei) Motivati-va raspunsul

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Allview a5 duo.Procesor 1.2 gh dual core, fata de Samsung care are 1gh single core, sistemul de operare muuuult mai nou decat la Samsung(probabil este upgradare de soft la ceva mai nou)Eu imi iau peste 1 luna Allview a5 duo de ziua mea, am ales dintre e-boda storm v100 si a5 duo, dar am ales a5 duo, dar nefiind mari diferente.Deci eu zic sa iei a5 duo.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ce galaxy note 3 visezi? a zis galaxy s si Allview a5 duo

Răspuns utilizator avertizat