| dygas a întrebat:

Samsung galaxy S2: Ce parere aveti de acest telefon? merita 750 de lei sh (intr o stare f buna), astept pareri de la cei care l au avut sau au acest telefon ori se pricep la telefoane, nu raspunsuri aiurea gen "mai bine iti iei". multumesc

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

Dar, NU îţi recomand să-ţi iei unul second, DOAR unul NOU + Garanţie 24 luni + Factură ( din magazin ).

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| StefaniaM a răspuns:

E un Telefon ff bun
-Are android upgradabil la 4.1
-Camera de 8 MP
-Procesor Dual Core 1.2 GHz
-Ram de un GB
-Memorie de 16/32 GB
-blit LED
-Camera Secundara de 2 MP
-E ff tare!

| raresm99 a răspuns:

E un telefon bun, mult mai rezistent decat s3 sau s4. Se misca bine pe internet dar la unele aplicatii care-l solicita da lag (eroare).

| Crinul1996 a răspuns:

Este foarte bun telefonul are memorie mare si la 750 lei e foarte ieftin eu am dat pe el 1500 lei si nu regret