| AlbuCosmin2013 a întrebat:

Samsung Galaxy S2 sau Samsung Galaxy S2 Plus? As dori sa imi achizitonez unul dintre acestea si nu stiu care. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alymitu a răspuns:

Galaxy s2.
Motive :
- Este cel original, deci celalalt e cam "fake".
- Eu am un s2 si sunt super multumita de el. Merge internetul repede, aplicatiile pot fi descarcate, bateria tine cam o zi, camera este exceptionala (8 mp).

Sper ca te-am convins!
Sa il stapanesti sanatos happy!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hirom a răspuns:

Exista S2 Plus? laughing Am si eu S2 si e aproape perfect

| kasapelkspkasapel a răspuns:

S2 plus nu este un model fake laughing doar ca nu isi merita banii, nu are cam nimica in plus. deci s2, daca vrei ceva sh am de vanzare la 950 de lei happy

add: casapel@yahoo.com

| alymitu a răspuns (pentru kasapelkspkasapel):

Nu am zis ca este fake. Am pus in ghilimele. Voiam sa spun ca S2 plus este un "stranepot" laughing al S2-ului. doar ca s2 plus este mai ieftin si mai putin bun decat S2 happy