| bestfully a întrebat:

Samsung Galaxy s2 sau Xperia Arc s? Intreb din punctul de vedere al bugurilor si erorilor si conectivitatea la wi-fi. Galaxy s2 se conecteaza greu la wifi dar am auzit ca la xperia arc s se crapa carcasa.

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Amandoua sunt telefoane bune, daca vrei navigare rapida pe net, jocuri rulate aproape la perfectie ia-ti S2, daca vrei camera, internet FOARTE RAPID, calitatea sunetului FOARTE BUNA si daca vrei un telefon FOARTE FRUMOS ia-ti xperia.
in fina eu iti recomand xperia

| Igor_Popa_1980 a răspuns:

Mai bine ai alege Xperia Arc s pentru ca nu conteaza daca se crapa carcasa( conteaza sa ai tu grija de ea ).