| PynkLove a întrebat:

Samsung galaxy S3 vs Samsung galaxy S4
Adresez o intrebare tuturor celor care au utilizat si/sau utilizeaza ambele telefoane sa imi spuna mie cateva detalii despre diferente si deosebiri.
Vreau sa stiu daca merita diferenta de bani dintre s3 si s4 si daca este diferenta mare dintre functionalitatiile celor doua.

3 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Diferenta mare clar nu este.
Am putea spune ca este un numar in plus pe cutie, pe procesor si pe ecran.
Interesant e chestia cu derulatul u ajutorul ochilor si cu mana...

| iintunericul a răspuns:

Daca esti amator de jocuri iti recomand S4, iar daca nu esti S3 este suficient.
Foarte multi oameni sunt tentati sa cumpere telefoane cat mai performante si mai puternice si vine intrebarea PENTRU CEE ca sa dea numai mesaje si sa sune, daca nu esti capabil sa ii folosesti la puterea lui maxima nu baga banii aiurea in telefoane!

| Taner13 a răspuns:

Eu am un galaxy s3 si parerea mea e ca s4 si s3 sunt cam identice, singura diferenta e ca s4 are 1gb ram in plus si camera foto mai performanta.