| Cris06 a întrebat:

Samsung Galaxy SIII, Alview V1 Viper, Huawei Ascend P6 pe care il alegeti si de ce? Multumesc mult, funda!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu am 2 galaxy s3 si sunt impecabile. alview nu stiu mult despre el dar nu-mi inspira incredere. Huawei au probleme cu conexiunea wifi. tu alege cel ce iti place.

| Rukhsandra a răspuns:

S3 logic happy

| Madayna a răspuns:

Samsung Galaxy S3, imi place cum arata si este si performant.

| RadikalGamer a răspuns:

Huawei nu au un trecut impresionant în domeniul telefoanelor. Allview sunt puțin mai buni decât Huawei, dar cel mai bun rămâne Samsung Galaxy S3 -> ți-l recomand!