| BogdanBogdan986 a întrebat:

Samsung Galaxy SIII sau Samsung Galaxy SIII Neo? Care e mai bun pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

S III neo, are mai multa memorie ram, si procesorul ceva mai ok decat s3 simplu. I-ati neo daca vrei un telefon si pentru jocuri.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo evident ca e mai bun, e varianta mai buna a lui Samsung Galaxy S3.

S3 Neo are memorie ram mai mare si loc mai mult.

| alinaalin955 a răspuns:

Pentru a te bucura de jocuri mai bine iti iei o tableta de 10 inch.
Mi-am luat de vreo luna aceasta tableta si sunt foarte multumit de ea:
http://www.altex.ro/......at-4-4-alb

| Mariusflo a răspuns:

Daca vrei neaparat o comparatie intre cele doua iti recomand acest telefon: http://bit.ly/YdhBro pentru ca are o putere de procesare mai mare.

Saptamana asta ai 15% reducere la el!

| marian5693 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru jocuri ar trebui sa te uiti la procesor si la memoria ram. Galaxy s3 are un procesor quad core 1, 4 ghz si 1gb ram. Galaxy s3 neo are cam acelasi procesor, dar are 1, 5 gb ram. Deci as alege varianta neo, pentru ca se simt cei 500 mb ram in plus.