| aletvd a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele de nastere si as vrea sa ii iau un telefon nou, sa fie performant dar nu extrem de performant, sa fie cu touch screen pentru ca uraste butoanele, sa aiba 3G si pana in 2.000 de lei.(ceva mai elegant).
P.S. Acum are Samsung mini alb.

Răspuns Câştigător
| ramona0506 a răspuns:

O foarte buna alegere ar fi Samsung Galaxy S III mini, un telefon foarte, foarte bun si elegant in acelasi timp : http://online-tel.ro/....../index.php

As putea sa-ti spun si de Iphone 4, este o idee destul de ok, dar eu personal raman la Samsung. Poti cauta si S2, dar astea mai noi (S3, S3 mini) sunt mai bune, tehnologia avanseaza foarte repede si daca am spune cuiva in "pas cu moda" aceasta de S1 ar raspunde "Poftim? S-a dus demult cu S1" si cam asa este..cu toate ca nici S1 nu este asa rau, din contra. Alege ce crezi ca i se potriveste mai bine mamei tale, daca are pretentii si vrea ceva cat mai fresh, iti recomand S3 mini.