| aletvd a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele de nastere si as vrea sa ii iau un telefon nou, sa fie performant dar nu extrem de performant, sa fie cu touch screen pentru ca uraste butoanele, sa aiba 3G si pana in 2.000 de lei.

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi mamei tale un Samsung Galaxy Mini 3 sau un Iphone 4 sau 4S.

| mczacky a răspuns:

Ceva finut pentru doamne Samsung miny white

| aletvd explică (pentru mczacky):

Are deja unul tot alb dar eu as vrea ceva mai nou. Dar iti multumesc pentru raspuns.

| aletvd explică (pentru mczacky):

Are deja unul tot asa alb dar eu as vrea ceva mai nou. Dar iti multumesc pentru raspuns.

| aletvd explică (pentru mczacky):

Are deja unul.

| Covaliu a răspuns (pentru aletvd):

Ipone 4s si iti mai si raman bani de flori laughing)