| BrOnaJeu a întrebat:

Se gaseste la Orange telefonul Sansung S5230?

Dau funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, da, din cate stiu eu se gaseste si au mai multe modele: pentru baieti si pentru fete adica cu Hello Kitty si cu masini. Uite aici : https://www.orange.ro/......s5230.Sper ca te-am ajutat!

| BrOnaJeu explică (pentru Konata):

Stiu ca e cu hello kitty si cu masini dar ma refeream la modlul clasic. cum ar fi la fleur. Pentru ca m-as face de ras cu Hello Kitty deoarece sunt intr-a 8-a

| Konata a răspuns (pentru BrOnaJeu):

Bine, atunci daca u vrei cu hello kitty ia-ti clasic, doar ti-am spus ca are happy.

| cristiiiiiii a răspuns:

Da se gaseste.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Da se gaseste

| PickUp a răspuns:

Da se gaseste eu de acolo mi-am luat telefonul Samsung S5230

| danyshatAT a răspuns:

DA SE gaseste cauta pe orange.ro

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Ca sa fii sigur/a cauta pe site-ul : www.orange.ro -> Magazin Online -> Telefoane
Succes!

| SpLyTTeR21 a răspuns:

Da, se gaseste

| Denisucu55 a răspuns:

Salut! M-am interesat si produsul nu mai revine in stoc, deci... cauta in alta parte. Uite:https://www.orange.ro/......sung-s5230 Sper ca am ajutat!

| mariamarylove a răspuns:

Da
in orice magazin
funda?

| BuricDeEdi69 a răspuns:

Dap