| Bogdan70001 a întrebat:

Se mai merita OnePlus One in 2019?

Am gasit un OnePlus One destul de ieftin si din cate am inteles sunt destul de multi utilizatori care inca mai au OnePlus One si sunt multumiti.Din ce am vazut are specificatii super ok, Custom ROM-uri de Android 9 sunt suficiente pentru el deci nu vad asta ca o problema,atat doar ca nu are senzor de amprenta

Oricum mai am inca cateva telefoane, iar dupa ce repar unul dintre ele le voi vinde pe toate deci nu am in gand sa-l pastrez prea mult

2 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

In niciun caz nu mai merita un flagship din anul 2014 oricat de ieftin ar fi acum peste 5 ani.
Sunt curios la ce pret l-ai gasit si daca este nou(second hand din nou nici nu m-as candi pentru ca va trebui sa ii schimbi bateria) deoarece putem sa iti recomandam un alt model.

| Bogdan70001 explică (pentru XYZ02):

Este vorba de un OnePlus One la 300 lei SH ce arata ca nou si cu o husa din carbon (sau asa pare)
M-am gandit ca ar fi un best - buy deorece dispun de un buget de fix 300 lei si incerc sa gasesc telefoane destul de bune (SH bineinteles) care (avand in vedere ca este doar 200 lei) sa aiba probleme ce pot fi reparate fara sa mai bag bani in ele.Cum ar fi un LG G4 si problema lui cu incalzirea.

Cand am vazut acest OnePlus One si bun si fara probleme am zis ca este un pret foarte covenabil