| AdrienWH a întrebat:

Se mai merita un iPhone 6 in 2018?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

R: Depinde pentru ce il iei, daca il iei doar ca sa te poti lauda cu el in Romania merge, daca vrei ceva BUN la pret mic nu, iPhone 6 nu se mai merita
Alte solutii: -
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ca sa te dai șmecher pe terasa merită. Când il pui pe masă fraierii au să saliveze. Nu au sa țină cont de versiunea telefonului.
Eu unul cred, că e totuși cam la limită. Aș opta pentru unul puțin mai actual. Insa depinde de ceea ce vrei si de buzunarul fiecăruia.

| Ionut58282856 a răspuns:

Orice lucru e bun atata timp cat tie iti trebuie. Eu imi iau telefon de 8milioane dar de fapt mi-ar trebui camera. Deci tie pentru ce iti trebuie telefonul si ce telefon ai acum? Sa nu iti dau un raspuns aiurea

| NikolasXD a răspuns:

Da

| Alexnyko69 a răspuns:

Eu am iPhone 6 s plus gold cu 64 Gb
Îl am de ceva timp, l-am cumpărat de nou de la Vodafone și nu am avut niciodată probleme cu el merge foarte bine
Depinde de gusturile tale dacă îți place ți-e e perfect?

| BumbarOana a răspuns:

Nu e deja învechit si in general iphone-urile se actualizează mereu si cu cat se actualizează mai mult cu arăt va merge mai greu. Avand in vedere ca e vechi cu siguranta merge si mult mai greu.

| smash252 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu telefonul, la ce-l folosesti. Acum, ca-l iei nou o sa te tina brici vrei 2-3 luni, totul depinde de cum il folosesti. Daca analizam piata din ziua de astazi, poti sa gasesti ceva mult mai bun la acelasi pret ( daca nu insisti neaparat pe Apple ), chit ca tehnologia avanseaza repede, multe aplicatii devin din ce in ce mai mari consumatori de energie, memorie si perfomanta.