| Saske96 a întrebat:

Se merita un Iphone 5c in 2018?

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Se merita pentru ca sunt destul de rezistente si are si o camera buna, cea frontala nu e pe placul meu.

| Crackman a răspuns:

Nu merita...
!: iphonurile sunt rezistente, camere ok, nu virusi dar din pacate cam atat.
2" nu ai libertatea unui Android ( apps, fundal, si multe alte setari)
3: pret destul de piperat pentru un produs depasit.
Un iphone 5 era ok dar nu merita sa dai atatia bani daca poti cumpara ceva relativ nou cum este un Samsung.
Sper sa am fost destul de inteles.

| waXonwaXoff a răspuns:

Stiu ca c vine de la 'cheap'(cel putin asta mi-a zis mie cand l-am intrebat acelasi lucru). ce e cheap cam mereu e nasol.mai bine te orientezi spre un 5s.
si daca nu ti neaparat sa ai Iphone, poti merge linistit pe un Samsung s5.telefonul asta e bun si dupa 5 ani.sunt 'indragostit' de el rolling on the floor))

| Illuminati2016 a răspuns:

Posibil eu îmi iau xiaomi mi mix in 2018 și e din 2016happy

| D3I3 a răspuns:

Sincer, depinde pentru ce il folosesti.

| michael5813 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e total aiurea sa dau banii pe un astfel de telefon si nici nu sunt putini...luand in considerare ca folosesti doar 25% din capacitatea telefonului inseamna ca ceilalti 75% i-ai platit degeaba...asadar e simplu de hotarat : ai nevoie de un telefon de genul asta la un astfel de pret sau e suficient un Android!? cat din ce stie sa faca folosesc sau nu?

| alexfab33 a răspuns:

De ce sa nu se merite? Ca nu esti la ultima moda cu telefoanele? Daca iti place, ia-l