| KanezuY a întrebat:

Se merita sa iau Huawei p8 lite? nu vreau recomandari de alte telefoane.

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Este un telefon fiabil, cu componente de Medium level, sistem de operare bun.
In concluzie telefonul este bun de cumparat mai ales daca prinzi vreo reducere.

4 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Salut KmezuY,
Da! Huawei P8 Lite introduce o noua viziune de design al smartphone-ului, in care fiecare detaliu de forma si functie a fost creat pentru a imbunatati experienta ta. În plus are Android 5.0 (Lollipop) Memorie internă de16 GB și multe altele!
Mulțumesc,

| Ryuunosuke a răspuns:

Da, este un telefon destul de bun şi drăguţ.

| Softe a răspuns:

Îl am de doi ani ași nu am avut nici-o problema cu el, deci da, merita sa iei

| Floricicadeprimavara23 a răspuns:

Da,este foarte buun!