| Meow7654678 a întrebat:

Se merita sa iau Nokia Lumia 520?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, un telefon destul de bun se merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca se merita, e un telefon bun la un pret accesibil.

| M1hai a răspuns:

Da, merita fiecare banut, e foarte performant se misca mai bine ca un telefon cu android happy e telefonul perfect

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1hEuMsw

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| VladHelp a răspuns:

Da. Pret bun si calitate superioara.

| dmgskd a răspuns:

Da

| SlipknotPaul a răspuns:

E bun telefonul.Sa il folosesti cu minte.

| Crazy2001 a răspuns:

Eu zic ca se merita...deoarece are memorie destul de mare. este destul de frumos la model are windows camera foto cu 5megapixeli cred. si blitz langa camera... Funda?