| Zdog a întrebat:

Se merita Nokia Lumia 625?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Se merita. Daca simpatizezi sistemul de operare, este foarte ok. Os-ul foarte bine optimizat, gpu si cpu bune, memorie ram suficienta.

Bft!

2 răspunsuri:
| radioboy a răspuns:

Sincer nu! dupa parerea mea telefoanele cu windows iti dau mare bataie de cap. android e mai bun

| anne2002marie a răspuns:

Mie una nu prea imi place si nu cred ca se merita. Daca vrei niste telefoane foarte bune cauta aici http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/ Eu merg pe Allview de cel putin 6 ani... E foarte bun. Sunt telefoane romanesti facute la Brasov dar firma e americana. Oricum merita.