| Danut27445 a întrebat:

Se poate decoda Orange zilo? Daca da, cam cat ar costa? Multumesc anticipat + funda.

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Buna,Orange Zilo este un telefon aparut la inceputul lui Aprilie 2014, asta inseamna ca-l poti decoda la Orange.

| Danut27445 explică (pentru Zdog):

M-am hotarat sa nu mai iau zilo, imi poti spune, te rog, cam cat ar fi pretul pentru decodare la un LG l5-2?

| Zdog a răspuns (pentru Danut27445):

Vreo 200 de lei (este un smartphone de top si e mai scumpa decodarea ) cum ar fi la Iphone poate ajunge pana la 500