| AmintiriDureroase a întrebat:

Se poate sa am facebook pe telefon(am de acela performant) GRATIS? Dacă da explicati-mi cum! Raspunsul cel mai bun primeste funda!

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca esti pe Vodafone ai facebook nelimitat gratis daca intri pe browser si tastezi adresa 0.facebook.com. Vodafone ofera facebok nelimitat la aceasta adresa singurul impediment este ca trebuie sa o accesezi de pe browserul de pe telefon.

| AlinnJe a răspuns:

Da normal ca poti :o
te duci in google play si cauti Facebook si il donwloadeazi si gata ai aplicatia.
dar eu stiu ca aplicatia facebook vine pe telefon odata ce il cumperi raised eyebrows.

| Bumbar a răspuns:

Daca ai cartela Vodafone, intri pe 0.facebook.com si asta a fost.

| yoa23na a răspuns:

Pai te poti loga daca ai net wireless pe telefon si e gratis