| ANAsdaw a întrebat:

Este gratis ca pe o tabletă să navighezi pe internet, facebook, mess,mail, etc(tot ce ține de internet)? Dacă nu, vreau detalii cu ce aș putea face pentru a fi gratis.Nu am laptop, am pc...
Cel care îmi aduce cel mai repede răspunsul potrivit primește fundă, mulțumesc.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai internet în casă, nu plătești nimic în plus. Trebuie doar un router WiFi care să dea internet și fără fir.
Ai plăti ceva doar în cazul că ai o tabletă 3 G, cu SIM în ea, și ai abonament sau plan tarifar prepaid care include internet.