| Tonobil a întrebat:

Se pot recupera contactele din telefon daca se pierd?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe browser si daca browserul este cuplat cu Google, in dreapta sus ai 9 puncte. Cand apesi pe ele in interior o sa vezi butonul "Persoane". Acolo gasesti toate numerele de telefon.
Daca nu ai facut asta pana acum, uite cateva explicatii aici: https://bit.ly/31hYnF4

| PainTech a răspuns:

Da. Le poți salva pe cartelă, in contul de Google sau ca fișier vcf.

Dar astea trebuie făcute înainte, nu poți recupera după ce le pierzi dacă nu le ai salvate undeva.

| aditimus a răspuns:

Daca le-ai salvat pe sim da.

| JicaContra a răspuns:

Daca ai connectat cont de cloud la telefon si pus in sync, da (iCloud, google, chiar Samsung)

pe sim daca le ai, NUMAI numele si numerele de telefon, nu si e-mail-uri, adrese, etc.

| ruddy a răspuns:

Daca sunt salvate pe contul de google, sau sim.