| teodor14 a întrebat:

Se stie vreo data a lansarii Samsung galaxy s4?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Nu,dar daca se pastreaza cronologia lansarilor, s4 va aparea cel tarziu la jumatatea lunii iunie.

| teodor14 explică (pentru dragos9234):

Eu vreau sa zic ca dabia astept sa vad cu ce ne mai surprnde s4

| aBunnyMind a răspuns (pentru teodor14):

Samsung incearca mereu sa ii de-a in gat pe cei de la Apple, de asta a fost si trimis in judecata de catre Apple ( a "copiat" practic iPad-ul, dar l-au facut mai bun). Oricum S3 este superior din toate punctele de vedere iPhone-ului 5 ( Apple nu a mai scos nici o imbunatatire semnificativa, decat ecranul). Apple a fost, si va ramane un gadget pentru fitosi. S4 o sa fi-e cel putin de 2 ori mai bun decat Iphone-ul lor ( raport calitate/pret).

5 răspunsuri:
| Ionut96 a răspuns:

Abia a aparut S3 si tu vrei S4? happy

Nu se stie inca nici o data exacta.

| teodor14 explică (pentru Ionut96):

Eu vreau sa zic ca dabia astept sa vad cu ce ne mai surprinde s4