| Dragan_Marius-Cristian_1991 a întrebat:

Sony Xperia J Jelly Bean official update
A primit cineva updateul? Daca telefonul e blocat in Orange am inteels ca trebuie sa astept mai mult,pana cand updateul e modificat de cei de la Orange.
Daca e cineva care se pricepe la android,am gasit cateva metode de a face updateul(cu flashtool si ftf luate chiar de pe siteul Sony), problema e ca nu vreau sa pierd garantia telefonului.
Orice ajutor e binevenit!

1 răspuns:
| AlexRizi a răspuns:

Scuze dar bu poti face asta singur, fara sa pierzi garantia... sorry... sunt foarte comun cu android si ios si sg solutie e sa astepti!