| Ex_Al_1990 a întrebat:

Am un telefon Fourel EasySmart F4 color care nu.i mai merge butonul de pornire. Pot sa il aprind prin alta metoda? Sau il pot porni cu calculatorul?
Nu stiu ce sa-i fac sa se aprinda! Daca bag incarcatorul arata baateria si se incarca si dupa se stinge. Cum il pot porni?
Va Multumesc!

1 răspuns:
| Nicoo777 a răspuns:

Salut, prin alta metoda cred ca nu poti. Incearca sa il duci la reparatie. Iti spun eu, Fourel nu este bun, am si eu unul care s-a stricat foarte repede, iar acum nu ai mai gasesc baterie nicaieri. Cele mai bune marci sunt Iphone, Samsung, LG au telefoane bune, Sony, si tot asa. Nu te mai chinui cu Fourel, incearca sa al duci la reparatie, daca nu se poate face, asta e...