| Vvistula a întrebat:

Spuneti-mi daca ar fi un motiv real pentru care sa nu aleg un windows phone, in afara de faptul ca nu sunt la fel de multe jocuri ca in play store de la android?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Niciunul. E foarte bine optmizat, nu se blocheaza, consuma putine resurse, in plus ai marele avantaj ca poti instala aplicatii si jocuri pe card, ceea ce la Android trebuie sa faci root.

| Pal007 a răspuns:

Eu zic ca nu esti nici un motiv pentru care sa alegi un windows phone in loc la android

| Vvistula explică (pentru Pal007):

Esti tu asa sigur? este cel mai stabil sistem de pe piata, bateria tine mai mult in comparatie cu telefoanele care folosesc android si au aceeasi capacitate plus cortana.