| aly300 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri misto pentru telefon(Android).

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu este de indicat sa jucati asemenea jocuri pe telefonul cu sistemul ANDROID!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Racing 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GT Racing 2, Gangstar Vegas, Asphalt 8. Iar REAL RACING 3 este joc bun, dar ai nevoie de mem. calumea ca sa ruleze. Si minim 1 GB RAM. Eu acum joc GT RACING 2 si ocazional Farm Ville 2.

| RandomStudent a răspuns:

Vector 2, Shadow Fight 2, Jetpack Joyride, Twins, Golfinity, Infinity Loop, BadLand 2, Head Soccer, Extreme Road Trip 2, Fruit Ninja Free

| BogdanTHEMinion a răspuns:

StandOff: Multiplayer
Real Racing 3
Minecraft Pocket Edition
Slalom Racing Simulator

Funda?

| aly300 explică (pentru BogdanTHEMinion):

Rr3 si mc le stiu si celelalte 2 sunt nasoale

| MereuGamer a răspuns:

NOVA 3
Ravensword
Shadow Gun
Call of Duty-Strike Team
Modern Combat 3
Dead Triger
GTA:San Andreas
Blood & Glory
Modern Combat 4
Max Payne
Sacred Odyssey
SoulCalibur
Mass Effect Infiltrator
Deus Ex The Fall
Dead Space
Dead Effect
GTA:Vice City
Darkness Reborn